U mikulskich

Wyjazdy narciarskie Kraków

Kiedy i jak planować wyjazdy narciarskie?

W lipcu i sierpniu zaaferowani wakacjami, nadchodzącymi coraz to falami upałów i krótkich acz intensywnych letnich burz często nie myślimy jeszcze o urlopach zimowych. Śnieżne szaleństwa nie przebijają się przecież do głów, kiedy doskwiera nam wysoka temperatura i duszne powietrze.

Jednakże, jeżeli budżet jest ograniczony warto wcześniej zacząć planować wyjazdy narciarskie Kraków leżący w w południowej części kraju, w bezpośredniej bliskości Tatr i kurortów snowboardowo-narciarskich to prawdziwe soedlisko wielbicieli, zarówno amatorów jak i profesjonalistów jazdy na dwóch deskach. Nie trudno więc znaleźć tu biura podróży specjalizujące się w ofercie zimowej. Znaleźć można wyjazdy zarówno w okolice Zakopanego jak również – jeżeli ktoś szuka wrażeń bardziej ekstremalnych – w Alpy, a nawet Himalaje.

Osoby z innych części kraju również powinny zacząć planowanie wcześnie. W takim wypadku można dopiąć na ostatni guzik wyjazdy narciarskie Kraków, jedno z najpiękniejszych polskich miast zobaczyć przy okazji, w drodze na lub z urlopu. Wykorzystamy w ten sposób okazję żeby zobaczyć zamek na Wawelu czy też Rynek Główny – największy plac w europie. Połączymy przyjemność dla wielbicieli sportów i tych, którzy od górskich stoków wolą spacerować ulicami miasta.

Ponadto, zimą gród Kraka może okazać się dużo bardziej atrakcyjny niż latem. W tym okresie znajdziemy wiele zimowych marketów oferujących ciekawe specjały i pamiątki. Ilość turystów jest też znacznie mniejsza, co sprzyja zwiedzaniu wszystkich zakamarków byłej stolicy kraju.

Pozostałe artykuły tematyczne:

Wyjazdy narciarskie Kraków
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)
Previous article
Lot Kraków Dortmund
Next article
Wyjazdy na pielgrzymki Kraków
About the author