U mikulskich

Wycieczki w góry i uwodzenie kobiet

Witam was bardzo seredcznie. Chcę wam powiedzieć że bardzo ale to bardzo mocno kocham góry. tam zycie płynie tak jaby troche wolniej. Pozatym czuje się tam tą niesamowitą świerzośc i niezykłe powietrze. Polskie góry czy to tatry czy sudety bez watpienia są miejscem które kocham odwiedzać.
Czesto wybieram się na takie wycieczki by spędzić niezykle czas. Łączę często takie wycieczki z moja druga pasją jaką jest uwodzenie kobiet . Jestem uwodzicielem. Przynajmniej tak o sobie myslę. Poprostu kocham kobiety i nie mogę bez nic żyć. Wiecie jak to ze mną jest? Ja gdy jestem odzucony przez jakąś kobietę zbieram w sobie emocje.. zbieram w sobie uczucia i emanuje nimi na inne kobiety. Dlatego wąłśnie mówię o tym że kocham kobiety.

Podczas moich wypraw w góry czesto spotykam dziewczyny. Podrywanie dziewczyn na stokach narciarskich to jedna z moich ulubionych zajęć. Wpradzwie to nie to samo co goraca plaża… ale góry jednak sprawiają że człowiek myśli nieco inaczej i nieeco inaczej patrzy na świat. Wiesz jak to jest gdy to niezykłe górskie powietrze dociera do każdej komórki twojego ciała… wiesz jak to jest gdy krajobrazy sprawiją że się podniecasz…

Wiecie co najbardziej mi sie podoba w wycieczkach po górach i uwodzeniu kobiet? To że mogę łączyć swoje dwie pasje! Czy to nie piekne??? no sami powiedzcie czy nie jest piękne to że moge robić dwie rzeczy które kocham? Czesto na koniec dnia spędzam upojną noc z jakąś poderwaną dziewczyną. Doskonale wiem jak podniecić kobietę nawet w takich trudnych warunkach jak górskie mieszkanko. tak czy owak to miejsce jest pełne magii. Polecam gówrt, polecam podrywanie dziewczyn!

Pozostałe artykuły tematyczne:

Wycieczki w góry i uwodzenie kobiet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Previous article
Atrakcje turystyczne w Polsce
Next article
Chorwacja
About the author
related articles