U mikulskich

wyraz czci składany poległym

Ostatnio odkryłam swoją nową pasję. Oczywiście nie jest to całkiem nowe hobby, bo uprawiałam je już wcześniej, jednak dopiero teraz postanowiłam się nim podzielić. Zatem założyłam bloga podróżniczego, skoro to właśnie turystyka tak bardzo mnie fascynuje.
Podeszłam do sprawy bardzo poważnie. Starannie przygotowuję nowe notki na bloga, często wyszukując wcześniej informacje w internecie. Zamieszczam też ciekawe zdjęcia z moich wypraw, uprzednio starannie obrobione w programie graficznym. Chciałabym bowiem zainspirować moich czytelników, by turystyka stała się także ich pasją.
Zresztą wydaje mi się, że wielu ludzi ma takie podejście do tego, jak ja. Jak wspomniałam, pasję tę realizowałam już wcześniej i teraz tylko dzielę się nią ze światem. Ogromnie się cieszę, że zdobywam coraz więcej czytelników, dla których mój blog jest źródłem inspiracji. I nawet jeśli turystyka już wcześniej była dla nich ważna, cieszę się, że teraz mogę im coś podpowiedzieć czy zaproponować. Jak to się mówi, lubię to.

Pozostałe artykuły tematyczne:

wyraz czci składany poległym
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)
Previous article
zajazd mazowsze wiązowna
Next article
brizol wieprzowy z cebulką
About the author
related articles