U mikulskich

Moda męska na lato 2017

Chociaż szorty do tej pory zarezerwowane były głównie dla kobiet pragnących podkreślić swoje długie nogi, to w tym sezonie z powodzeniem bokserki kąpielowe z oferty sklepu Masculo.pl trafią w gusta tych mężczyzn, którzy nie chcą podkreślać żadnych walorów swojego ciała, ale poszukują po prostu maksymalnie wygodnego rozwiązania na najbardziej upalne dni.
Oczywistym jest, że kąpielówki dla mężczyzn nowoczesne wzory, które znaleźć można na stronach internetowych sklepu Masculo, projektowane są z myślą o mężczyźnie XXI wieku. Graficzne i odważne wzory mają więc na celu odwrócić uwagę od faktu, że ktoś posiada owłosienie na nogach albo nie jest zbyt mocno opalony.
Często to właśnie garderoba i jeden jej element jak slipy kąpielowe od Masculo¸ może wyróżnić jedną osobę w tłumie plażowiczów czy użytkowników basenu. Oczywiście dla tych wszystkich, którym wcale nie zależy na wyróżnianiu się i przyciąganiu do siebie spojrzeń obcych osób, marka przygotowała także rozliczenie serie bokserek, kąpielówek i szortów w bardziej stonowanych kolorach czy wzorach.

Pozostałe artykuły tematyczne:

Moda męska na lato 2017
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Previous article
Chorwacja
Next article
Zajazd u Mikulskich wiązowna
About the author
related articles