U mikulskich

Hotel w górach

Wakacje wcale nie muszą być drogie, dlatego każdy powinien gdzieś je spędzić. Wyjeżdżając np. w góry, nie trzeba wydawać kilku tysięcy złotych, bo równie dobrze można ograniczyć te koszta, a równie świetnie się bawić. Doskonałym ograniczeniem będzie np. zanocowanie w tanim ośrodku.

Tanimi ośrodkami są zazwyczaj pensjonaty. Nie robią one aż tak dużego wrażenia jak hotele, ale mimo tego chętnie nocują w nich rodziny z dziećmi czy grupy przyjaciół. Hotel w górach wygląda może bardziej ekskluzywnie, ale za to nie oferuje już pokoi jedno- czy dwuosobowych. Jeszcze tańsze pokoje, niż te pensjonatowe, znajdują się w schroniskach umieszczanych w okolicy samych gór. Ważne jest tylko to, by dosyć wcześnie je zarezerwować, ponieważ na samym szczycie może się okazać, że nie ma już w nich żadnych wolnych miejsc.

Im wcześniej zaplanuje się swoje wakacje w górach, tym na lepszy nocleg będzie można trafić. Niektórzy myślą więc o swoich wczasach nawet jesienią czy zimą, mając wtedy jeszcze wiele ośrodków do wyboru.

Pozostałe artykuły tematyczne:

Hotel w górach
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)
Previous article
Bilety lotnicze
Next article
Kwatery Miedzyzdroje
About the author
related articles